ساعت کاری صرافی دفتر شیراز : 8:30 صبح الی 9 شب به صورت یکسره - در صورت بسته بودن درب مجتمع ، از درب کوچک داخل کوچه استفاده کنید .

این واحد صرافی تنها حواله های ارزی جهت صادرات و واردات را انجام می دهد

لطفا جهت بازاریابی ، فروش ، ارسال و انجام امور گمرکی با سایر شرکت های بازرگانی تماس حاصل فرمایید .

آمازون شرکت رینگ را خرید

آمازون شرکت رینگ را خرید

  • تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۵۸
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

طبق گزارش روییترز، آمازون با خرید شرکت تولید کننده لوازم هوشمند خانگی Ring با رقم ۱ میلیارد دلار موافقت کرده است. شرکت رینگ در زمینه عرضه زنگ‌های هوشمند درب، دوربین‌های خانگی امنیتی و پروژکتور فعالیت دارد و آمازون نیز پاییز گذشته، اولین سری از وسایل هوشمند خانگی اختصاصی خود- Amazon Cloud Cam و Amazon Key را به بازار معرفی کرد.

یک سخنگوی شرکت رینگ در بیانیه‌ای اعلام کرد:« رینگ متعهد است که با عرضه محصولات امنیتی، به کم کردن نرخ جرم و جنایت‌های شهری کمک کند. این شرکت با عرضه محصولاتی مقرون به صرفه و ابزارهای امنیتی کارآمد می‌تواند تاثیر چشم کیری در شیوه زندگی شهروندان، جامعه و در سطح جهانی ایجاد کند.» وی در ادامه به مشارکت با شرکت آمازون اشاره کرد و اعلام کرد که این همکاری می‌تواند طیف گسترده‌تری از کاربران را پوشش دهد.

شرکت رینگ قرار است بعد از خریداری شدن توسط آمازون همچنان به فعالیت خود تحت برند رینگ و عرضه محصولات اختصاصی خود ادامه دهد، اتفاقی که با دیگر شرکت‌های خریداری شده توسط آمازون نیز روی داده است.  یک سخنگوی شرکت آمازون در گزارشی با The Verge اعلام کرد:« تیم تشکیل دهنده شرکت رینگ، متشکل از افرادی خلاق و با استعداد است که همکاری آنها برای ما بسیار هیجان انگیز است و امیدواریم بتوانیم در به سرانجام رساندن اهداف این شرکت، کمک کننده باشیم.»

آمازون قبلا نیز علاقه خود به خرید شرکت رینگ را عنوان کرده بود و حتی با استفاده از نهاد Alexa Fund، به روی این شرکت سرمایه گذاری نیز انجام داده بود.

این دومین شرکت سازنده وسایل هوشمندی است که آمازون در طی سه ماهه اخیر خریداری می‌کند. دسامبر گذشته، آمازون شرکت Blink که در زمینه ساخت زنگ‌های هوشمند فعالیت داشت را نیز از آن خود کرد.

باکس شماره 1

باکس شماره 2

انجام حواله درهم و تحویل نقدی درهم در دفتر دبی

امکان دریافت درهم نقدی جهت مسافران و بازرگانان

شما می توانید با واریز وجه به حساب بانک های ایرانی ما و مراجعه به دفتر دبی ، درهم نقدی مورد نیاز خود را دریافت نمایید .

آدرس دفتر دبی : میدان بنی یاس – ساختمان بانک امارات – طبقه چهاردهم -دفتر شماره ۱۴۰۳

تلفن تماس : ۹۷۱۴۲۲۵۳۰۲۲