نـرخ هـای درج شـده در سـایت فقـط جهت اطـلاع رسـانی مـی بـاشد . جهـت انجـام معـاملـه ارزی ؛ بـا شمـاره هـای دفتـر تمـاس بگیـریـد

برترین مطالب این هفته

برترین مطالب این هفته

سامانه نیما

صرافی علیزاده با کد 14607 آماده خرید و فروش ارز شما تجار محترم در سامانه نیما می باشد .

رشد سپرده گذاری در بانک ملی ایران

رشد سپرده گذاری در بانک ملی ایران

  • تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۲۰:۲۱
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

در حالی که متوسط نرخ تورم رسمی کشور از ابتدای امسال تا پایان دی‌ماه معادل ۹.۹ درصد بوده است، مجموع سپرده‌های ریالی و ارزی بانک ملی ایران طی این مدت به صورت قابل توجهی بیش از نرخ تورم رشد داشته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملی ایران، مجموع سپرده‌های ریالی این بانک در ۱۰ ماه ابتدای امسال نسبت به اسفندماه سال گذشته حدود ۲۷ درصد رشد داشته است. همچنین با توسعه روابط بانک ملی ایران با کارگزاری‌های خارجی، مانده سپرده‌های خارج از کشور در پایان دی‌ماه امسال نسبت به اسفندماه سال گذشته از رشد ۱۳۹ درصدی برخوردار بوده است.

از سویی اکنون بیش از ۸۹ درصد مجموع سپرده‌های این بانک به صورت ریالی و باقی به صورت سپرده‌های ارزی است که از ترکیب سپرده‌های ریالی بیش از ۹۴ درصد را سپرده‌های موثر، حدود سه درصد سپرده بانک‌ها و حدود دو درصد را سپرده‌های مدت‌دار و سایر سپرده‌های دیداری شامل می‌شوند.

همچنین ترکیب سپرده‌های ارزی بانک ملی ایران نشان می‌دهد که سهم قابل توجه این سپرده‌ها به ترتیب مربوط به سپرده‌های دیداری ارزی، سپرده‌های مدت‌دار ارزی و سپرده جاری ارزی است.