نـرخ هـای درج شـده در سـایت فقـط جهت اطـلاع رسـانی مـی بـاشد . جهـت انجـام معـاملـه ارزی ؛ بـا شمـاره هـای دفتـر تمـاس بگیـریـد

برترین مطالب این هفته

برترین مطالب این هفته

سامانه نیما

صرافی علیزاده با کد 14607 آماده خرید و فروش ارز شما تجار محترم در سامانه نیما می باشد .

صادرات سیمان به عمان

صادرات سیمان به عمان

  • تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

صادرات سیمان به عمان

 

ایران بزرگترین تولیدکننده سیمان در منطقه خاورمیانه و چهارمین تولیدکننده سیمان در جهان می باشد . بزرگترین تولیدکننده سیمان در دنیا کشور چین می باشد . بعد از کشور ایران ، برزیل و ترکیه در رده های بعدی تولید و صادرات سیمان در دنیا می باشند .

کشورهای در حال توسعه برای ساخت و ساز در شهرهای خود نیازمند واردات سیمان می باشند .

در حال حاضر ۷۲ شرکت مختلف ، تولید سیمان در ایران را برعهده دارند . صادرات سیمان یکی از بهترین و پرسودترین اقلام صادراتی محسوب می شود . و کشورهای منطقه بهترین گزینه برای صادرات محسوب می شوند .

کشور عمان ، یکی از مشتریان پروپا قرص سیمان ایران می باشد . این کشور با واردات سیمان از کشور ایران ، برای توسعه و تجهیز زیرساخت های کشور خود استفاده می کند.

 

صادرکنندگان مختلفی از ایران ، سیمان را از طریق بنادر و گمرک های جنوب کشور به مقصد عمان و مقصد ارسال و صادر می کنند .

صرافی علیزاده با دارا بودن دفتر مستقل و نمایندگی در کشور عمان و شهر مسقط ، آماده ارایه خدمات ارزی و ریالی به هموطنان و صادرکنندگان محترم می باشد .

شما صادر کننده محترم ، در صورتیکه نیاز به انجام حواله ارزی به کشور عمان دارید و یا اینکه می خواهید ، هزینه فاکتور و فروش خود از صادرات سیمان و یا کالاهای دیگر را از کشور عمان به حساب بانکی خود در ایران دریافت کنید ، می توانید با یکی از دفاتر ما در ایران و یا دبی تماس حاصل فرمایید تا اقدام و هماهنگی لازم جهت این امر ، انجام شود .

ارسال حواله ارزی از ایران به عمان به صورت ریال عمانی

دریافت و بازگشت پول شما از عمان و دریافت در بانک های ایرانی

 

همچنین صرافی علیزاده دو شعبه در کشور عمان شهر مسقط و کشور کانادا را دارد .