ساعت کاری صرافی دفتر شیراز : 8:30 صبح الی 9 شب به صورت یکسره - در صورت بسته بودن درب مجتمع ، از درب کوچک داخل کوچه استفاده کنید .

این واحد صرافی تنها حواله های ارزی جهت صادرات و واردات را انجام می دهد

لطفا جهت بازاریابی ، فروش ، ارسال و انجام امور گمرکی با سایر شرکت های بازرگانی تماس حاصل فرمایید .

قیمت سکه طلا و بهار آزادی در حراجی ۲۱ بهمن

قیمت سکه طلا و بهار آزادی در حراجی ۲۱ بهمن

  • تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۲۰:۰۹
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

در حراجی امروز (شنبه)، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی هم قیمت و حتی بیشتر از نرخ موجود فروش رفت.

به گزارش ایسنا، از حدود دو ماه پیش و با رشد قیمت سکه و حبابی شدن آن، بانک مرکزی حراج سکه را از کانال بانک کارگشایی در دستور کار قرار داد. دراین مدت آمارها نشان می‌دهد حدود ۲۸۰ هزار قطعه سکه تمام و نیم بهار آزادی از سوی متقاضیان حاضر در حراجی خریداری شده است.

بانک مرکزی برای امروز(شنبه) قیمت پایه هر قطعه تمام بهار را حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام کرده بود که در نهایت تا یک میلیون و ۵۳۴ و یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان فروش رفته است. هر قطعه سکه تمام بهار در بازار امروز نیز در همین حدود و حتی کمتر فروش رفته بود. همچنین برای نیم سکه قیمت پایه ۶۵۰ هزار تومان تعیین شد که تا ۷۴۹ هزار و ۷۵۸ هزار تومان فروش رفت. قیمت نیم سکه نیز در بازار تا نیم روز حدود ۷۶۰ هزار تومان بود. البته باید خریداران علاوه بر قیمت نهایی تا ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز پرداخت کنند.

بنا بر گفته مدیران بانک مرکزی تاقبل از آغاز حراجی سکه در حدود دو ماه پیش، سکه تمام بهار تا ۲۵۰ هزار تومان حباب قیمتی داشت که در جریان برگزاری حراجی ها تا حدود زیادی تخلیه و به کمتر از ۵۰ هزار تومان رسیده است.

آنطور که حاضران در حراجی امروز اعلام کرده‌اند استقبال نسبت به روزهای قبل تا حدی کمتر بوده که عمده دلیل آن به تعطیلی روز قبل و فردا بر می‌گردد ولی در مجموع با وجود اجرای طرح پیش فروش سکه از هفته گذشته، این موضوع نتوانسته بر جریان حراجی تاثیر گذاشته و مانع از استقبال شود.

در حراجی سکه بسته‌های ۲۰ و ۵۰ تایی سکه‌های تمام و نیم بهار آزادی فروش می‌رود. این حراج با حضور مردم در روزهای  زوج و در ساعت ۱۴ در بانک کارگشایی(زیرمجموعه بانک ملی) برگزارمی‌شود.

باکس شماره 1

باکس شماره 2

انجام حواله درهم و تحویل نقدی درهم در دفتر دبی

امکان دریافت درهم نقدی جهت مسافران و بازرگانان

شما می توانید با واریز وجه به حساب بانک های ایرانی ما و مراجعه به دفتر دبی ، درهم نقدی مورد نیاز خود را دریافت نمایید .

آدرس دفتر دبی : میدان بنی یاس – ساختمان بانک امارات – طبقه چهاردهم -دفتر شماره ۱۴۰۳

تلفن تماس : ۹۷۱۴۲۲۵۳۰۲۲