نـرخ هـای درج شـده در سـایت فقـط جهت اطـلاع رسـانی مـی بـاشد . جهـت انجـام معـاملـه ارزی ؛ بـا شمـاره هـای دفتـر تمـاس بگیـریـد

برترین مطالب این هفته

برترین مطالب این هفته

پرداخت هزینه آزمون آیلتس IELTS

پرداخت هزینه آزمون آیلتس IELTS

  • تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۸:۰۱
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

پرداخت هزینه آزمون آیلتس IELTS

 

آزمون زبان انگلیسی آیلتس یکی از آزمون های معتبر بین المللی است  که نمره این آزمون برای ارایه به برخی دانشگاه ها و سفارت خانه ها جهت برنامه مهاجرتی الزامی است .

آزمون زبان انگلیسی آیلتس در مهارت های خواندن Reading ،شنیدن Listening  ، نوشتن Writing  و همچنین صحبت کردن Speaking  می باشد .

علی رغم اینکه این آزمون در برخی دانشگاه های کشور هم برگزار می شود ، اما ممکن است زمان و همچنین نوع آزمون شما در زمان مورد نظر شما در ایران موجود نباشد و دانشجو مجبور باشد برای برگزاری این آزمون به یکی از کشورهای همجوار مراجعه کند .

 

اطلاعات برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در سایت www.ielts.org در دسترس علاقه مندان به این آزمون زبان انگلیسی قرار دارد .

متقاضیان زبان انگلیسی آیلتس می توانند به ترکیه و یا امارات جهت برگزاری این آزمون مراجعه کنند .

 

نکات مهم :

۱- متقاضی آزمون آیلتس می بایست ابتدا رد سایت موسسه آیلتس ثبت نام کند .

۲- محل برگزاری آزمون را در پروفایل کاربری خود انتخاب کنید .

۳- در مرحله پرداخت آزمون ، با صرافی علی زاده تماس بگیرید تا پرداخت آزمون شما انجام شود .

۴- هزینه آزمون زبان آیلتس شما توسط مسترکارت . یا ویزا کارت انجام می شود .

۵- مسئولیت درج اطلاعات در پروفایل کاربری بر عهده شخص متقاضی است و این واحد صرافی مسئولیتی در قبال اشتباه در پروفایل شما را ندارد .

 

طبق بخشنامه بانک مرکزی حضور شخص در محل صرافی جهت پرداخت ریالی و انجام مراحل الزامی می باشد و این واحد صرافی هیچ گونه دریافت وجه به صورت آنلاین نخواهد داشت.