انجام حواله دلار و یورو جهت واردات کنندگان محترم در سامانه نیما با نرخ مصوب بانک مرکزی

راهنمای ثبت سفارش و خرید ارز نیما

راهنمای ثبت سفارش و خرید ارز نیما

فروش ارز سامانه نیما جهت وارد کنندگان

فروش ارز سامانه نیما جهت وارد کنندگان

خرید ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما توسط صرافی علیزاده

خرید ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما توسط صرافی علیزاده

مدارک مورد نیاز جهت خرید ارز از سامانه نیما

مدارک مورد نیاز جهت خرید ارز از سامانه نیما

بازگشت ارز حاصل از صادرات از قطر

بازگشت ارز حاصل از صادرات از قطر

گزارش نمره زبان تافل IBT Toefl Report

گزارش نمره زبان تافل IBT Toefl Report

  • تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۹:۵۴
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

پرداخت ارزی نمره آزمون زبان تافل IBT Toefl Report

 

مهمترین بخش آزمون زبان انگلیسی تافل Toefl  نمره یا همون ریپورت report است .

پس از ثبت نام و یا در حین ثبت نام آزمون زبان انگلیسی تافل نیاز به ثبت نام جهت دریافت گزارش نمره آزمون را دارید .

سفرات خانه ها و مراکز دانشگاهی در کشور های اروپایی ، و سایر کشور ها جهت بررسی نمره شما و روند بررسی پرونده تحصیلی و یا مهاجرتی شما نیاز به این نمره دارند .

نمره آزمون تافل شما باید به صورت رسمی و از طرف موسسه ETS صادر شود .

نمره رسمی آزمون زبان انگلیسی تافل Score Report و یا گزارش نمره نامیده می شود .

 

گزارش نمره آزمون تافل Toefl  به دو صورت انجام می شود.

۱- چهار گزارش رایگان : این گزارش های رایکان در هنگام ثبت نام آزمون توسط دانشجو قابل ثبت است . شما می توانید چهار دانشگاه را به صورت رایگان ثبت کنید . همچنین توجه داشته باشید که تا ساعت ۱۰ شب قبل از آزمون می توانید چهار دانشگاه را تغییر دهید .

۲-در صورتیکه بخواهید به جز ۴ مورد بالا موارد دیگری هم برای گزارش نمره خود تعیین کنید با پرداخت هزینه ۲۰ دلار به وسیله مستر کارت و یا ویزا کارت مقدور می باشد .در صورتیکه بخواهید ۲ دانشگاه دیگر هم به لیست گزارش نمره خود اضافه کنید مبلغ ۴۰ دلار به صورتحساب شما در موسسه ETS  اضافه می شود .

۳-ارسال نتیجه آزمون به صورت کتبی (کاغذی  ) توسط خود موسسه به دانشگاه عای مورد نظر شما ارسال می شود و به همین دلیل از اعتبار خاصی برخوردار است . همچنین برخی دانشگاه با توافقی که از پیش با موسسه آزمون زبان تافل به عمل آورده اند ، نتیجه آزمون را به صورت الکترونیکی دریافت می کنند که همچنان معتیر است .

۴- توجه داشته باشید در صورتی می توانید به نمره خود اعتراض کنید که در موقع ثبت نام آزمون ، چهار  دانشگاه را برای ارسال نتیجه انتخاب نکرده باشید .

۵-نتیجه آزمون زبان تافل Toefl معمولا یک هفته پس از ارسال به دانشگاه های آمریکا و دو تا سه هفته به دانشگاه های اروپا و آسیا ارسال می شود .

 

نکات مهم جهت پرداخت ارزی نمره آزمون زبان تافل :

شما پس از ثبت نام اولیه و تکمیل پروفایل خود در موسسه ETS   می توانید با تماس با صرافی علی زاده درخواست پرداخت وجه نهایی آزمون خود را نمایید .

تمامی مراحل ثبت نام و تکمیل پروفایل بر عهده دانشجو می باشد و صرافی علی زاده تنها پراخت شما را انجام خواهد داد و مسئولیت اشتباه در پروفایل شما از قبلی نام دانشجو ، شماره گذرنامه و سایر موراد بر عهده خود دانشجو می باشد .

بنا بر اعلام بانک مرکزی حضور شخص  در محل صرافی جهت پرداخت وجه صورتحساب به صورت ریالی الزامی می باشد . و این واحد صرافی هیچ گونه نقل و انتقال مالی به صورت آنلاین را پذیرا نمی باشد .