ساعت کاری صرافی دفتر شیراز : 8:30 صبح الی 9 شب به صورت یکسره - در صورت بسته بودن درب مجتمع ، از درب کوچک داخل کوچه استفاده کنید .

این واحد صرافی تنها حواله های ارزی جهت صادرات و واردات را انجام می دهد

لطفا جهت بازاریابی ، فروش ، ارسال و انجام امور گمرکی با سایر شرکت های بازرگانی تماس حاصل فرمایید .

۱۷ نیروگاه خورشیدی خانگی در خراسان جنوبی راه اندازی شد

۱۷ نیروگاه خورشیدی خانگی در خراسان جنوبی راه اندازی شد

  • تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۴۱
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

سیدرضا حسینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قرارداد راه ‌اندازی ۶۰ نیروگاه خورشیدی برای مددجویان این نهاد با شرکت برق منعقد شده که باید این تعداد نیروگاه خورشیدی طی یک سال در استان اجرا و راه‌ اندازی شود.
وی بیان کرد: همچنین از ابتدای امسال تجهیزات ۳۰ نیروگاه خورشیدی نصب شده که از این تعداد ۱۷ نیروگاه به شبکه برق وصل شده است.
وی ظرفیت این نیروگاه‌های خورشیدی را پنج کیلو وات اعلام و اضافه کرد: هزینه احداث این نیروگاه ها میانگین بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان است که به صورت تسهیلات در اختیار خانواده های زیر پوشش کمیته امداد قرار می گیرد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان خراسان جنوبی گفت: برق تولید شده توسط این پنل ها به قیمت هر کیلو وات هشت هزار ریال توسط شرکت توزیع برق استان از خانواده ها خریداری و وارد شبکه برق می شود که ماهانه به صورت میانگین برای هر مددجو ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان درآمدزایی دارد.
وی افزود: با توجه به وجود ۳۲۰ روز آفتابی در خراسان جنوبی، راه اندازی نیروگاه های خورشیدی ظرفیت خوبی برای درآمدزایی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد برای تولید انرژی است.
حسینی سیاست اصلی کمیته امداد را فراهم کردن زمینه درآمد پایدار برای خانوارهای تحت حمایت و توانمند کردن آنها ذکر کرد و گفت: توانمندسازی خانواده های زیر پوشش کمیته امداد و ایجاد درآمدهای پایدار برای آنان از اولویت های این نهاد است و این مساله در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با همت مضاعفی دنبال شده است.

باکس شماره 1

باکس شماره 2

انجام حواله درهم و تحویل نقدی درهم در دفتر دبی

امکان دریافت درهم نقدی جهت مسافران و بازرگانان

شما می توانید با واریز وجه به حساب بانک های ایرانی ما و مراجعه به دفتر دبی ، درهم نقدی مورد نیاز خود را دریافت نمایید .

آدرس دفتر دبی : میدان بنی یاس – ساختمان بانک امارات – طبقه چهاردهم -دفتر شماره ۱۴۰۳

تلفن تماس : ۹۷۱۴۲۲۵۳۰۲۲