آمار اقتصادی دولت آمریکا منتشر نمی شود

آمار اقتصادی دولت آمریکا منتشر نمی شود

  • تاریخ انتشار : جمعه 28 دسامبر 2018 11:37
  • تعداد نظرات کاربران دیدگاه‌ها برای آمار اقتصادی دولت آمریکا منتشر نمی شود بسته هستند

اداره تحلیل اقتصاد و آمار وزارت بازرگانی آمریکا در طول تعطیلی بخشی از دولت، آمار اقتصادی را منتشر نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، وزارت بازرگانی آمریکا آمار مهمی در خصوص تولید ناخالص داخلی، تورم، درآمد شخصی و هزینه، تجارت و فروش خانه‌های نوساز منتشر می‌کند که از سوی سرمایه‌گذاران و سیاست گذاران به دقت دنبال می‌شود.

در اطلاعیه‌ای در وب سایت وزارت بازرگانی آمریکا آمده است: به دلیل گذشت مهلت تدارکات کنگره برای سال مالی ۲۰۱۹، وزارت بازرگانی آمریکا تعطیل است و وب سایت این وزارتخانه تا اطلاع ثانوی به‌روز نخواهد شد.

یک مقام وزارت بازرگانی آمریکا پیش از این گفته بود آمار فروش خانه‌های نوساز که قرار بود روز پنج شنبه منتشر شود، به دلیل ادامه تعطیلی دستگاه‌های دولتی به تعویق خواهد افتاد.

آمار دیگری که احتمالا انتشار آنها به تاخیر خواهد افتاد، آمار بازبینی شده مربوط به مجوزهای ساخت و ساز است که قرار بود پنج شنبه منتشر شود و همچنین شاخص‌های اقتصادی پیشرفته شامل تراز تجاری کالا که قرار بود جمعه منتشر شود.

پس از این که دونالد ترامپ – رییس جمهور آمریکا – اعلام کرد که آماده است هر زمان که لازم است منتظر بماند تا ۵ میلیارد دلار پول مالیات دهندگان را برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک دریافت کند، تعطیلی بخشی از viagra generique livraison rapide دولت فدرال وارد ششمین روز شد.

بر اساس گزارش رویترز، روزنامه وال استریت ژورنال گزارش کرده که وزارت کار به انتشار آمار از جمله شمار متقاضیان دریافت بیمه بیکاری، گزارش اشتغال ماهانه و سایر شاخص‌های تورم ادامه خواهد داد.

ثبت دیدگاه

امکان ارسال نظر وجود ندارد