تجهیز کشتی های ایرانی به اینترنت

تجهیز کشتی های ایرانی به اینترنت

  • تاریخ انتشار : سه‌شنبه 6 فوریه 2018 17:47
  • تعداد نظرات کاربران 0 نظر

 

سید رضا سیدعلی‌زاده با اعلام اینکه هفت فروند از کشتی‌های ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به سامانه V-SAT مجهز شده اند، گفت: با نصب این سامانه تا شهریور ماه سال۱۳۹۷ تمامی کشتی های ناوگان ملی به اینترنت مجهز خواهند شد.

وی با بیان اینکه با نصب سامانه مذکور کلیه کارکنان کشتی‌ها از اینترنت بهره مند می‌شوند، خاطر نشان کرد: با دسترسی به اینترنت از طریق سامانه V-SAT هزینه های مکالمات تلفنی از واحدهای مختلف مستقر در خشکی به دریا به یک دهم و نیز هزینه های مکالمات تلفنی از کشتی‌ها به خشکی به یک سوم کاهش خواهد یافت.
به گفته مدیرعامل شرکت مدیریت کشتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با توجه به اجرایی شدن الزامات متعدد بین المللی در حوزه های مختلف، نظیر پایش مصرف سوخت، پایش میزان CO2 تولیدی کشتی ها و الزامات MLC، نصب سامانه V-SAT ظرفیت ها و امکانات مناسبی را در اختیار قرار خواهد داد.
سیدعلی زاده با بیان اینکه با رایزنی های موثر صورت گرفته نصب سامانه V-SAT در ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با صرف هزینه بسیار نازل تری از قیمت روز جهانی آن حاصل شده است، افزود: با این سامانه انجام آموزش های حین خدمت مانند سامانه VideoTel که هم اکنون در حال ارسال و استقرار بر روی کشتی‌های ناوگان است، با سرعت و دقت بیشتری امکان استفاده و اثر بخشی خواهد یافت.